DeMess Naarden; De Rode Horde 'Droogmukkel V.'

'Droogmukkel V.' bestaat uit een aantal losse scènes waarin De Rode Horde (bestaande uit Harm-Jan Leemhuis en Paul Vermeulen) zijn droogkomische en absurdistische stijl wederom tentoonspreidt.

Een bezoek aan de dierenarts, een certificaatuitreiking, het boeken van een hotelkamer en nog wat andere scènes laten zien dat het communiceren in het dagelijks leven niet altijd meevalt.
'Humor op de vierkante millimeter voor liefhebbers van Toon Hermans, Jiskefet en Carver.'
'DROOGMUKKEL V.' is tevens de vierde voorstelling uit hun trilogie. Voorgaande stukken uit de trilogie waren: “Kapucijners in tegenwind” (2010), “Bulthaar” (2009),“Griekenland; de bakermat van de Grieken.” (400 B.C), “Bami per meter” (2016) en “RUGSLURF” (2017)
Enkele reacties:
“Hilarisch én om te lachen”
“Onzin op niveau…”
“Twee droogkomische taalidioten”
“Zelden na afloop zo gelachen”.

Praktische informatie

  Van Tot Toelichting
€ 17.50 incl pauzedrankje

Zaterdag 30 maart 2019 vanaf 20:30

Adriaan Dortsmanplein Model.NdtrcItem.HouseNumber
1411 RC, Naarden